В ОВО №114 розклеїли листівки кандидата на будівлі автовокзалу та інші агітки без вихідних даних – ОВРУЧ СЬОГОДНІ

В ОВО №114 розклеїли листівки кандидата на будівлі автовокзалу та інші агітки без вихідних даних

27 червня спостерігачами Громадянської мережі ОПОРА було зафіксовано порушення виборчого законодавства в смт Біловодськ (фактичний центр – ОВО №114),  пише сайт ЕЛЕКТОРАТ.

На будівлі автостанції в смт Біловодськ було розміщено листівки з агітацією за кандидата Андрія Лесика. На листівках є ознаки передвиборчої агітації, а саме: передвиборчий лозунг Андрія Лесика «За здоровий глузд! За дружбу з російським народом!» та фотографія кандидата. Крім того, на даній листівці є запрошення мешканців смт Біловодськ на святковий концерт, присвячений Дню Конституції та дата, час і місце проведення концерту.

Старший касир Біловодської автостанції Олена Колодько спостерігачам ОПОРИ прокоментувала ситуацію з розміщенням реклами на будівлі: «Ми не знаємо, хто клеїть листівки на автостанції. Ми їх зриваємо. До правоохоронних органів із заявою не звертались».

Також в смт Біловодськ по вулиці Центральній та в смт Новопсков по вулиці Українській спостерігачі ОПОРИ зафіксували листівки за кандидата Андрія Лесика без вихідних даних. Композиція листівки включає в себе три кольори: синій, червоний і білий. Так, на білому фоні розміщено карту України, на фоні якої позує кандидат Андрій Лесик, на червоному фоні розміщено передвиборчий лозунг «За здоровий глузд! За дружбу з російським народом!» та на синьому фоні 2 надписи «Опозиційний кандидат» і «Андрій Лесик».

lesyk Bilovodsk2

 

Довірена особа кандидата Андрія Лесика Ольга Чернявська надала пояснення спостерігачам Громадянської мережі ОПОРА з приводу розміщення цих листівок на автостанції та листівок без вихідних смт Біловодськ і Новопсков: «Ми працюємо в рамках законодавства, ми його не порушуємо. Ми не розміщували ані на будівлі автостанції, ані листівок без вихідних даних. У нас всі листівки мають вихідні дані. І ми, тим паче, проводили інструктаж з нашими агітаторами щодо їх роботи, пояснили їм, де вони можуть клеїти листівки, а де не можна їх клеїти. А тому ми їх розклеїли лише у відведених для цього місцях. Можливо, це хтось інший ці листівки розклеїв, адже на окрузі велика конкуренція».

Крім того, Громадянська мережа ОПОРА звернулась із заявою до Біловодського РВ ГУНП в Луганській області про розміщення агітаційних листівок в заборонених місцях і листівок без вихідних даних.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що згідно з частиною 9 статті 74  Закону України «Про вибори народних депутатів України»  заборонено розміщення носіїв політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, розміщення політичної реклами у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, а також розповсюдження матеріалів передвиборної агітації, у тому числі політичної реклами, через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у приміщеннях станцій та вагонах метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, у транспортних засобах громадського користування забороняється та згідно з частиною 7 статті 69 цього ж Закону друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Leave a comment

Your email address will not be published.


*