У Романівському районі зменшилася дитяча злочинність – ОВРУЧ СЬОГОДНІ

У Романівському районі зменшилася дитяча злочинність

Протягом 8 місяців 2017 року неповнолітніми вчинено 6 кримінальних правопорушень (минулого року за аналогічний період було вчинено 9 кримінальних правопорушень).  Також за вказаний період спостерігається зменшення кількості неповнолітніх злочинців – з 7 у 2016 році до 6 у поточному.

Таку інформацію оприлюднила Новоград-Волинська місцева прокуратура на сайті Романівської РДА, передає сайт НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ з посиланням на сайт ТВІЙ РОМАНІВ.

З числа вчинених у 2017 році неповнолітніми злочинів: 1 грабіж (ч.3 ст.186 КК України), 3 крадіжки (ч.2 ст. 185 КК України), 2 – умисні легкі тілесні ушкодження ( ч.1 ст. 125 КК України). Злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та злочини, що відносяться до категорії особливо тяжких, неповнолітніми не вчинялися.

Серед неповнолітніх, що вчинили злочини: 1 учениця гімназії, 1 учениця школи-інтернату. 2 злочини неповнолітніми вчинено у групі з дорослими.

Аналіз вчинених дітьми кримінальних правопорушень свідчить, що злочини проти власності – вчинені учнями гімназії та школи-інтернату, а злочини проти життя і здоров’я- вчинені особами, що не працюють та не навчаються.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Leave a comment

Your email address will not be published.


*