У Радомишлі оглянули нову трасу для мотокросу – ОВРУЧ СЬОГОДНІ

У Радомишлі оглянули нову трасу для мотокросу

У Радомишлі цей вид спорту розвинений давно. Ще в пострадянський період ініціатором його завжди була міська станція юних техніків, тодішня районна школа ДОСААФ.

Повідомляє сайт РАДОМИШЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт RADOMYSHL.INFO.

Згодом у часи незалежності цю справу, як не важко було з бюджетом міськради, продовжував тодішній директор СЮТ Володимир Рижик,закоханий у техніку та її професійний знавець.

Тут, поруч з ним, тоді працювали тренери, технічні умільці у цьому виді спорту. Деяким мешканцям вулиці Незалежності, де у будинку №6 ще й сьогодні дислокується ця установа, при якій діяв гурток, рокіт кросоверів, їх ремонти, випробовування були не до смаку. Але міські підлітки та юнаки мали вибір і можливість його реалізувати.

Тоді проводилися змагання, у тім числі й республіканські та обласні, на пагорбах берегів річки Тетерів на теренах Ставецької сільської ради, які збирали досить чисельні аудиторії глядачів. Наша команда завжди задавала тон суперникам.

Утім те вже у минулому. Нині ДСААФ розпорошив своє майно і, як не дивно, навіть продав не тільки загальнодержавну власність – техніку, а й деякі будівлі, що заборонено законом і залишається поза увагою правоохоронців. Відтоді на фасаді колишнього соціального гуртожитку висять вицвілі рекламні полотна про його перепродаж новими власниками.

А у місті, після того, як В.Рижик не вписався в плани тодішнього керівництва міськради і звільнився стала заростати стежка і до цього виду спорту.

Зараз «завдяки підтримці міської ради та наданій техніці комунальним підприємством “Благоустрій міста”, вдалося втілити у життя задум активістів громадської організації «Спортивний технічний клуб «Радомишль». І ось, спортсмени з Києва та Житомира відвідали наш край, щоб випробувати новозбудований мототрек. Гості оцінили трасу на “відмінно”, тож, сподіватимемось, що невдовзі, на радість поціновувачів мотоперегонів, на новій трасі відбудуться не лише міжобласні, але й всеукраїнські змагання з мотокроссу»

Варто зауважити, що шлях нової траси тепер прокладений на околиці північної частини міста. Він не рукотворний, а вміло використаний існуючий природний рельєф.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Leave a comment

Your email address will not be published.


*