Кавуни за 1360 гривень – ОВРУЧ СЬОГОДНІ

Кавуни за 1360 гривень

Буквально кілька днів тому ми писали про перевірку правоохоронцями розгорнутих торгівельних точок з кавунами, які не один рік зручно розміщуються на дорозі по вулиці Миру, заважаючи транспорту проїжджати, а людям – проходити.

Повідомляє сайт БЕРДИЧІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РІО БЕРДИЧІВ.
Було це в понеділок, і поліціянти, перевіряючи продавців, складали протоколи про порушення, а вже через 2 дні на засіданні адмінкомісії на вердикт членів комісії очікували чотири порушники. Хоча правильніше було б сказати, що очікувала одна – жінка, яка добросовісно прийшла до міської ради і тим самим полегшила собі покарання. Інші ж такого бажання явно не виявили, тому після розгляду відповідних документів їхній гаманець схудне на чималу копійчину.

Одна із тих продавців, для яких така торгівля є сезонною, пояснювала членам адмінкомісії, що торгує лише два місяці в рік, аби прогодувати свою сім’ю. Достеменно невідомі причини такого підробітку, адже бердичівлянка стверджувала, що вона сім років була у декретній відпустці, потім – що раніше працювала в одній із комунальних служб міста і потрапила під скорочення, а гроші заробляти потрібно.
Члени комісії одразу ж розпитали про наявність офіційного оформлення, медичної книжки, яких, на жаль, у жінки не було, і пояснили, що вона не має права торгувати, в майбутньому при такій роботі на нормальну пенсію розраховувати нема чого, а дітей потрібно вчити, тим більше, що податок продавчиня не сплачує ніякий, бо працює неофіційно. На запитання, чому не шукає офіційного заробітку, прозвучала відповідь: дітей в школу водити потрібно і забирати, уроки робити і графік продажу кавунів їй в цьому підходить.
Та суть не в тому. Членам комісії потрібно було прийняти рішення стосовно суми штрафу за порушення. Тут сума коливалася в доволі широкому діапазоні – від 340 до 1360 гривень і присутні були упевнені, що навіть після сплати штрафу жінка все рівно піде продавати ці кавуни. Так звана «порушниця» не заперечувала, зазначивши, що їй то потрібно допродати товар. В пошуках одностайного рішення членам комісії довелося голосувати. Голова адмінкомісії Михайло Гайчення пропонував 510 гривень штрафу, але більшістю голосів все ж утвердили мінімальний – 340 гривень.
Слідом за цим документом розглядалися ще три такі ж. От тільки так само враховуючи відсутність медичних книжок, офіційного працевлаштування і факту, що торгувати ці люди будуть, їм надали максимальний штраф, аби не повадно було. Серед них був і такий, на якого склали протокол повторно і розглядатиметься він знову на засіданні комісії, тому штраф поділили на дві частини.
Та паралелельно цьому один із членів адміністративної комісії зазначив, що поблизу того ж таки ринку по вулиці чорновола біля павійльйону давним-давно стоїть ржавий без певних запчастин «ЗІЛ Кунг» і чомусь на це порушення протокол ніхто не складає і штрафи не накладаються.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Leave a comment

Your email address will not be published.


*